devrimciforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

devrimciforum

SİYASET MÜZİK HACK VE GEREKLİ BİLGİLER

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

mmorpg hack İLGİ ALANIM OYUNLAR

YazarMesaj
FucqBush

FucqBush

mmorpg hack İLGİ ALANIM OYUNLAR Empty
MesajKonu: mmorpg hack İLGİ ALANIM OYUNLAR   mmorpg hack İLGİ ALANIM OYUNLAR Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 9:28 pm

SRO HACK = ÖNCE dr.hammerofdeath@hotmail.com dan bana basvurun size bir site sölicem oraya girin virüs yok yemin edebilirim ordan tp.5528:win.31 pariteyi indirin sonra hostsa girin dcuments adn settingsten . oraya

Sro pattient host 1254x876csr51.54

kopyalıyıp yapıstırın programa girin oyuna girin herangi bi adama party atın auto look yapın adam pk olcak 10000xxxxxx lw pk olacak adamı boyuna kesin tüm itemler loot aynı zamanda adam log out ve ress olmucak hiç ölmücek ama ölmüş gibi gözükçek
sizde itemelri lootlayın artık xD

KO HACK = adama deyin ki elindeki en iyi itemi göster adam dicek yaa tabi sen diceksin ki
pazara 99999999999 dan koy adam alamassın die koycak dielim elindeki 25 gb lik bi item +10 elixir staff sallıyorum sen onu 999999999 dan yani 1 gb den alcaksın hadi koaly gflesin

warrock hack = www.rapidshare.com ordan arama kutucuguna wr trainers yazın cıkan seyi indiridin zaten türkiş anlarsınız ugrastırmayın lenn beni xD

WEB ROLE PLAY

runescape = bu oyunun hacki cok koaly googleye girin

oraya rs trainer yazın bi host var onu indirin oyuna girin carınıızn sifresini neyim yazın kaç lw kaç para istiyonuz onu yazın dank gelsin kapınıza !!

POKEMON CRATER = oyun bi bebek oyunu cok eskiden oynuyodum ama cok aptalca bi oyun
bi canavar cıktı dielim
100 lw ona poke top atmayın sayfayı kopyalayın masa üstüne yollayın sonra calıstıra login.gfc yazın always login web die bisi var onu on yapın sonra oyundaki pokemonu bi kere alın sonra masaütsünden girin bi daha alın aynı pokeopnden bi atne daha XD mewtoo cıkarsa cok ballsınız XD

ogame = acc satıyorum ugrasmayın cok ucuz 1 ytl den 10.000 puan

klansavaslari = bu oyunun hacki biraz zor oyunun bi fanı var www.klansavaslari.com burdan last acc yi kopyalayın örnekteini yani bu adminin sifresi sifreyi arkadaslarla kesfeddik sifre kullanıcı adıyla aynı yani
ADMİN125kk
admin125kk
girin orda admin secenekelri var ordan türkçe bulun ama biraz arısık bisi ya çözersniz siz akıllılar XD

mmorpg hack İLGİ ALANIM OYUNLAR
1 sayfadaki 1 sayfası